POLDOX

educatief documentaire platform

Rooster 2017 lichting XIV

broodrooster-wit

DIA


Cornelis Troostplein 23 – 1072 JJ – Amsterdam
THEORETISCH / RESEARCH BLOK
SEPTEMBER UREN LOCATIE BIJZONDERHEDEN
ma. 04 17.30-19.30 DIA college Algemene inleiding/ groepsindeling
di. 05 15.00-17.00 DIA college
ma. 11 17.30-19.30 DIA college Regie, camera & geluid (plenair)
di. 12 15.00-17.00 DIA college Digitaal Interactief Verhaal (DIAS)
ma. 18 17.30-19.30 DIA college Theoretische bespreking/ voortgang
ma. 18 20.30-22.00 DIA college Masterclass
di. 19 10.00-13.00 DIA praktijk Projectbeschrijving (plenair)
di. 19 15.00-17.00 DIA college
ma. 25 17.30-19.30 DIA college Inleveren groepsopdracht film (.mov bestand – prores 422)
di. 26 15.00-17.00 DIA college Presentatie groepsopdracht
ma. 25 10.00-15.00 DIA praktijk Geluid e.d./ montage (plenair)
OKTOBER UREN LOCATIE BIJZONDERHEDEN
ma. 02 17.30-19.30 DIA college Inleveren 1e opzet DIAS/FILMPLAN deadline 14.00 uur!
di. 03 09.00-15.00 DIA praktijk Bespreking research/ projectplan (per groep)
di. 03 15.00-17.00 DIA college
ma. 09 17.30-19.30 DIA college Inleveren individuele filmopdracht (.mov bestand – prores 422)
di. 10 15.00-17.00 DIA college Presentatie individuele-filmopdracht
ma. 16 17.30-19.30 DIA college  Inleveren essay – theoretische project beschouwing  (2000 woorden)
di. 17 15.00-17.00 DIA college Tussentijdse feedback projectopzet
PRAKTIJK BLOK
do. 19 09.30-16.30 Hilversum Mediapark/ Tegenlicht-NOS
do. 19 19.00-23.00 DIA Borrel en frites – Filmavond
DRAAIPERIODE
NOVEMBER UREN LOCATIE BIJZONDERHEDEN
 ma. 06

di. 07 of wo. 08

17.00

 

 

VELDWERK

eindPRESENTATIE DIAS-FILM -theoretisch kader/ projectopzet (plenair)
di.  14 15.00-18.00

20.00 uur

DIA

 

Bespreking stand van zaken (per groep)

Masterclass

MONTAGE FILM/DIAS
DECEMBER UREN LOCATIE BIJZONDERHEDEN
7 nov – 12 dec REALISERINGS FASE STUDS
di. 12 10.00-14.00 DIA Technische doorloop psd. DIAS  (per groep)
13 – 29 dec DIA Eindafwerking project
JANUARI UREN LOCATIE BIJZONDERHEDEN
zondag  7 13.30-00.00 Vertoning/ jurering -> Dinner-dance I
ma. 8 17.30-19.30 DIA Slot -> Dinner-dance II